Spēles

Kaija cīnās

Pasaules okeāni tiek izzvejoti pārmērīgi ātri. Ja nerīkosimies ātri, var izrādīties, ka kāda iecienīta suga izzūd pavisam. Spēlē spēli un palīdzi kaijai tikt galā ar nejēdzīgajām zivsaimniecības politikām.

Aplūko Pasaules Dabas Fonda Zivju gidu, lai redzētu kādas zivis labāk izvēlēties uzturā.

 

 

Bonanza!

Vadi laivu, izmantojot bultas uz klaviatūras, un mēģini savākt iespējami daudz zivju. Bet uzmanies - Tu nedrīksti noķert citus jūras dzīvniekus - haizivis, bruņurupučus, delfīnus un astoņkājus. Tas apdraud jūras ekosistēmu. Spēlē šeit!


 

Toksiskie draudi

Gan cilvēki, gan dzīvnieki ir pakļauti cilvēka radīto ķīmisko vielu ietekmei. Pasaules Dabas Fondam nepieciešama Tava palīdzība, lai cīnītos ar ķīmisko piesārņojumu! Tava misija ir vadīt īpašu zemūdeni cauri polārlāča, vaļa un cilvēka ķemenim, lai cīnītos ar ķimikālijām. Spēlē šeit!

 


 

Zemes stunda

Tavas uzdevums, spēlējot Zemes stundas spēli, ir izslēgt pēc iespējas vairāk gaismu (dzeltenas uguntiņas) un savākt iespējami vairāk punktu! Lai kustētos, izmanto bultas uz klaviatūras.

Uzzini vairāk par akciju Zemes stunda.

 

Iepazīsti mežu

Šodien maz kas ir palicis pāri no meža kādreizējā dabiskuma, tāpēc ir grūti aprakstīt un attēlot, kāds tas būtu bijis bez cilvēka ietekmes. Ieraugi dabisku mežu un salīdzini to ar cilvēka pārveidoto ainavu! Materiālu "Meža attīstība: ainava, elementi, norises" lejuplādēt šeit. Uzmanību! Fails ir 24MB liels.


 

Izslēdz sliktās elektrostacijas

Elektrostacijas, kurās tiek izmantotas, piemēram, ogles, piesārņo atmosfēru un veicina klimata izmaiņas. Izslēdz tās cik ātri vien iespējams, lai glābtu planētu. Spēlē šeit!