Brīvprātīgais darbs

Pieteikuma anketa

Lejuplādē: Brīvprātīgā darba pieteikums.doc

Aizpildītu anketu sūti uz brivpratigais@pdf.lv

 

Jautājumi?

Zvani: 67505640

Skype: PDF_Latvija

Raksti: brivpratigais@pdf.lv

Sniedz savas zināšanas & prasmes

Pasaules Dabas Fonds visiem interesentiem piedāvā iesaistīties PDF brīvprātīgo kustībā - tā ir iespēja ikvienam ar savām zināšanām, pieredzi un laiku iesaistīties dabas aizsardzības atbalsta akcijās un aktivitātēs.

Galvenie darbi un aktivitātes:

Palīdzība birojā, dažādi tehniskie darbi - palīdzēt izgriezt, ielīmēt, aiznest utt.

Palīdzība PDF rīkotajās akcijās - stāstot un izglītojot iedzīvotājus par PDF projektiem un aktivitātēm (atkarībā no konkrētā pasākuma, akcijas), reizēm iejūtoties PDF talismana "ādā".

Palīdzība ar tulkojumiem - uz un no dažādām valodām - pamatā tie ir WWF kampaņu apraksti, aicinājumi, rīkojumi, reizēm ar ES aktivitātēm saistīti teksti.

 

 

 

 

 

 

Ir vēl daudz un dažādu citu veidu, kā ar brīvprātīgo darbu palīdzēt! Katrs pats var izdomāt, ko gribētu darīt, savukārt Pasaules Dabas Fonda komanda ir gatava to kopīgi izskatīt un tuvināt realizācijai!

Pieteikuma anketa pieejma šeit. Aizpildīto pieteikuma anketu sūtīti uz brivpratigais@pdf.lv. Pirms anketas aizpildīšanas, lūdzu, iepazīsties ar PDF Brīvprātīgā darba principiem.

Parasti lūgumus pēc palīdzības PDF izsūta elektroniski uz e-pastiem, un tad, katrs pēc saviem ieskatiem un spējām, var atsaukties aicinājumam un palīdzēt!

Sīkākai informācijai: tālr. 67505640, Skype: PDF_Latvija vai e-pasts brivpratigais@pdf.lv